Gym | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

27 Dhj 05:21 ,

Banesë (PENTHOUSE) me qira 150m2 dhe 300m2 tarracë

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Në fillim