Imt539 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

02 Pri 21:55 ,

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

  • Imt539 në kategorinë All Category
  • Imt539 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • imt539 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim