Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi 2.5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi 2.5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi 2.5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

T4 2.5 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

Shitet t4 2.5 tdi i rexhistruar 6/2023 viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:11 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 50 2.5 tdi maksi per pesha të rana me dogan pag..

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Vetura , Pejë

T4 tranporter

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:53 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim 1 muj rks

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:58 Vetura , Besianë

Shitet kombi T5 2.5 tdi

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:17 Vetura , Malishevë

Renault trafik 2.5 dizell

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 22:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes.➡️i sapo ardhur nga ��������

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 21:55 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 21:09 Vetura , Ferizaj

Lt 30 2.5 tdi -04 rks 9 muaj Ndrrim me T5 3 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 21:52 Vetura , Drenas

Shes kombi T4 2.5 tdi …

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 12:21 Vetura , Pejë

CRAFTER me FRIZ

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:09 Vetura , Rahovec

vw kombi t4 2.5 tdi maxi me klim

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:51 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 13:22 Vetura , Besianë

Shes kombi 2.5 tdi viti i prodhimit 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Mar 16:06 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:44 Vetura , Malishevë

Kombi T5

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:05 Vetura , Burim

T-5 kombi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 19:14 Vetura , Pejë

Shitet Kombi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:29 Vetura , Therandë

FORD RANGER

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:38 Vetura , Pejë

CRAFTER me FRIZ

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 01:29 Vetura , Prishtinë

T4 2.5 tdi me klim

5 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:11 Vetura , Mitrovicë

Kombi t4 2.5 TDI -2000

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 15:00 Vetura , Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:50 Vetura , Drenas

Kombi ford 2.5 dizell rks 1muj me 9 ulse

15 EUR Price Reduced

26 Shk 18:25 Vetura , Gjilan

Wv t5

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:20 Vetura , Drenas

Shes kombin T5

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 09:20 Vetura , Drenas

Shes Kombi T4 2.5 Tdi …..

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 09:20 Vetura , Drenas

Shes kombi 2.5 tdi ….

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 13:31 Vetura , Ferizaj

Shitet Kombi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 12:01 Vetura , Prizren

Mercedes E 220 CDI

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi 2.5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione