Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina pa letra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa letra,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa letra Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:32 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

130 EUR Price Reduced

23 Jan 14:39 Vetura , Prizren

Bmw okazjooon

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 20:44 Vetura , Prizren

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:39 Vetura , Fushë Kosovë

blej

30 Pri 16:40 Vetura , Viti

Makina

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 19:26 Vetura , Prizren

WV Golf II 1.6 Benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 15:37 Vetura , Prishtinë

BMW 330CI LOOK M3 (3.0Benzin-Gaz (231HP)

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 21:39 Vetura , Gjakovë

Nissan Elgrand

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 18:34 Vetura , Artanë

Shitet fugon

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 08:43 Vetura , Viti

Kerkoj Makina

13 Sht 16:00 Vetura , Artanë

Shitet c class 220 cmimi i diskutushem

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Qer 12:59 Vetura , Prishtinë

Super Mercedes Benz C200 CDI Classic Gjendja Perfe

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 13:45 Vetura , Prizren

Fiat Abarth Okazion Super makine

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 19:45 Vetura , Prizren

E class 270 ..4700 euro

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 09:21 Vetura , Gjilan

Ford Escord

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:24 Vetura , Prizren

GOLF MK2 GTI 1988 2L MUNDESI NDERRIMI

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 09:00 Vetura , Prizren

ben ndrrim me makin pa dogan

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 12:12 Vetura , Viti

Mercedes benz 200D

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 18:52 Vetura , Artanë

Shes makinen tip fugon vit prodhimi 26.10.1999

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:49 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Burim

Ifa l 160

3 000 EUR

05 Maj 14:22 Vetura , Artanë

Opel corsa

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 15:48 Vetura , Artanë

VW Golf 4 tdi -02

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 14:25 Makina për kamping , Dardanë

Blej makina kamping

10 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa letra | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione