Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Marec - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Marec , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Marec Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 08:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Marec

60 000 EUR

09 Maj 21:16 Të tjera  ·  Prishtinë

Tokë në SHITJE/1.5 hektar

750 EUR

20 Pri 18:08 Të tjera  ·  Prishtinë

Tokë në SHITJE/1.4 hektar

750 EUR

20 Pri 17:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Toka ne mramor

25 EUR

20 Pri 17:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Toka ne Mramor

30 EUR

20 Pri 17:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Toka ne Mramor / Marec

30 EUR

20 Pri 17:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Villa ne Mramor

57 000 EUR

20 Pri 17:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

toka ne mramor

25 EUR

18 Pri 15:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Shitet ne marec

60 000 EUR

12 Pri 21:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Shiten parcelat në marec

27 EUR

13 Mar 15:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

4ari Busi & Marec 28km nga Prishtina

3 EUR

16 Shk 22:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Shes 2 ektar tok 16000 €

16 000 EUR

18 Jan 05:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

shitet parcella 1300 euro

1 500 EUR

23 Dhj 20:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Ndrrim tokë me vetura

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 17:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Shitet parcela prej 18 ari në fshatin Marec

1 500 EUR

03 Dhj 09:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 20:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

TOKE

1 500 EUR

24 Gush 19:47 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Toka ne shitje!

20 Gush 13:22 Vila  ·  Prishtinë

Ofrohet për shitje villa 73m2 me 5 ari në Marec (Prishtinë).

62 000 EUR

24 Korr 01:42 Vila  ·  Prishtinë

Shitet Villa e Re ne Marec

59 900 EUR Price Reduced

30 Qer 05:23 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Toka marec

30 Qer 01:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Tok ne marec

1 EUR

06 Jan 09:50 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Troje per villa Mramor-Busi-Marec

06 Jan 09:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Troje për shitje Busi-Marec

27 Nën 20:17 Shitore Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet

4 EUR

Shitësit të Besuar
30 Korr 11:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Marec toka

21 Korr 10:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Marec toka

29 Qer 17:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Shitet toka

3 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Marec | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • marec në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • marec në kategorinë Banesa
  • marec në kategorinë Për fëmijë
  • marec në kategorinë Shtëpi
  • Marec në kategorinë Vila
  • Marec në kategorinë Vetura
  • marec në kategorinë Shtëpi
  • Marec në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Marec në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Mareci në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione