Masazh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Masazh,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Masazh Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:10 Shitorja ,

golf 7 2.0 dizel automatik

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 Shitorja ,

Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:51 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:12 ,

MERCEDES E 350 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

AUDI A3 2.0TDI 2xSLine STRONIK MATRIX 2017 PA DOGAN ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:49 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:48 ,

Golf 7 2.0 Tdi Automatik DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:19 ,

MERCEDES E KLAAS 350 CDI I DOGANUAR RKS 1 VIT TPLOT FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

VW Passat B8 2016 DSG 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05 ,

VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 ,

Passat B8 2.0 DSG full ekstra 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:32 ,

VW Passat B8 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31 ,

Audi A8 4.2 TDI Quattro *DESING SELECTION* Automatik -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 ,

VW Arteon 2.0 tdi DSG elegance viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:29 ,

Mercedes Sclass 350d AMG-Line "I Doganuar" Rks Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:05 ,

Golf 7 2.0 TDi Automatik DSG Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 22:03 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:53 ,

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Maj 20:07 ,

MERCEDES C-220 AUTOMATIK FULL EXTRA 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:37 ,

Shitet Audi A8 4.2 Diesel

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:28 ,

Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:32 ,

VW TIGUAN. 2.0 TDI. RKS vp 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 11:02 ,

MERCEDES S CLASS 350 BLUETEC RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 09:24 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 13:53 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:05 ,

BMW 740D xdrive 320ps 2016 M-packet BLACK EDITION

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:17 ,

Golf 7 2.0 automatik 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Masazh | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Masazh Masazh masazh Masazh Masazher

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione