Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes rks automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes rks automatik ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes rks automatik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:03 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C220 CDI Automatik 2012 rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes C250 automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:50 Vetura , Prishtinë

MERCEDES ML320 CDI AUTOMATIC VP 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes C270 CDI Automatik Avangard Rks 2003

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI AUTOMATIK RKS 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL,RKS,AUTOMATIK,7 ULESE,VITI 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Vetura , Pejë

MERCEDES E 320 CDI W211 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:53 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,SAPO DOGANUAR,VITI 2015

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C250 CDI Avantgarde 4-MATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ E280 CDI EVO 2007 “I DOGANUAR RKS”

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 2003 I DOGANUAR RKS 10 muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:55 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes C270 CDI Automatik Rks 2 Muj Klim Viti 2002 ��

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:54 Vetura , Viti

Mercedes A 200 CDI Avantgarde 2.0 Diesel Automatik 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura , Viti

shes Mercedes C220 cdi me rks 5 muj 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes C Class Amg Line 220d

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ 320D AUTOMATIK AVANGARDE VITI 2007 4x4

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 Vetura , Ferizaj

❇️ Mercedes c220 Automatik RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Vetura , Ferizaj

Mercedes E200-CDI Automatik

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes E270cdi Automatik avantgarde rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - AUTOMATIK - SLINE - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Viti

Mercedes ML 270 CDI Automatik 4x4 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes E Class

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 Vetura , Vushtrri

Mercedes C220 Automatik

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes S320 CDI Automatik Rks Full Ekstra ��

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C 200 Automatik 7G Tronik 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C250 Cdi Viti 2012 Rks 9 Muj

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C 220 Cdi Viti 2010 Automatik Rks 5muj + 383

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.0 DIZELL AUTOMATIK X DRIVE RKS 2010

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Vetura , Viti

Mercedes C 250 CDI AMG4Matic Automatik 2012 RKS i parë n’KS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Vetura , Gjilan

�� MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:46 Vetura , Dardanë

�� MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes A clas 180 diesel

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Vetura , Viti

Shitet Mecedes Benz 2.6 benzin plin V6

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:47 Vetura , Prizren

Mercedes E 350 CDI Automatik Me Leda RKS

34 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:46 Vetura , Prizren

Mercedes C200

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:30 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:28 Vetura , Prizren

Golf 7.5 FaceLift 2.0 TDI Automatik 4x4 RKS ( Ndrrohet )

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:23 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 8 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:05 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Panoram Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:57 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 Vetura , Gjilan

Mercedes C250 CDI 4Matik V.p2011 Automatik Rks 8 Muj

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:59 Vetura , Lipjan

Mercedes B200CDI 2014 prej zvicrre ������������

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes rks automatik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione