PERFORCUES | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Tet 14:27 ,

KIA SOUL STONIC

18 720 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 ,

KIA SOUL STONIC

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 21:25 ,

KIA STONIC SOUL AUTOMATIK

18 720 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 01:05 ,

KIA STONIC SOUL

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 15:11 ,

Perforcus per kosha mbajtes

30 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim