Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pezho 2.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho 2.2,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho 2.2 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 11:51 Të tjera , Prishtinë

Balona ballona

28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 16:02 Vetura , Kaçanik

dhitet pezho ne gjendje te mir

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:00 Vetura , Besianë

Shes ndrroj

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 12:07 Vetura , Dardanë

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 12:17 Vetura , Ferizaj

shitet kombi pezho viti 2006 rks 7 muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:47 Vetura , Gjilan

shitet pezho 807 2.2 rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:33 Vetura , Besianë

Shes ndrroj mercedes dizel 2.2 c 96 rks i skadum

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 20:52 Vetura , Rahovec

Peugeot 807

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 19:08 Vetura , Fushë Kosovë

shes pezho 607

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 19:48 Vetura , Vushtrri

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 08:54 Vetura , Besianë

Shes ndrroj pezho 2002 307 2.2 dizel rks 10 muj

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 18:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Peguot boxer

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 11:51 Vetura , Prizren

shitet pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 04:46 Vetura , Ferizaj

Jumper Boxer Ducato

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 00:03 Vetura , Gjilan

Pezho 607 HDI 2.2 Automatik

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 18:37 Vetura , Gjakovë

Fiat bus tash i doganun

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Mar 17:51 Vetura , Ferizaj

Peugoet 508 2.2 HDI GT AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Jan 09:37 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 23:39 Vetura , Prizren

Shitet pezho

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 19:00 Vetura , Burim

Shes pjes per pezho 807 2.2 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 17:53 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 19:41 Vetura , Gjakovë

Shes Pezho

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:49 Vetura , Prishtinë

Pezho 607

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:03 Vetura , Ferizaj

shes pezho 607 2.2 hdi autmatik 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:46 Vetura , Shtime

Peugeot 607 2.2 Diesel Automatik

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 17:53 Vetura , Prishtinë

Peugot 607 dizell 2.2. HDi

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:39 Vetura , Prishtinë

vektra automatik pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 22:28 Vetura , Gjilan

Peugeot 607 2.2hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:58 Vetura , Mitrovicë

Pezho

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 15:51 Vetura , Ferizaj

Shitet reno espace

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 21:18 Vetura , Lipjan

Pjes per Pezho 607 2.2 hdi automatik citren C5

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 22:41 Vetura , Burim

VW Kombi T4

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho 2.2 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione