Prokolic | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 18:41 ,

prokolic e ardhun prej ch

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:24 ,

Kombi Opel vivaro

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 ,

T4 PROKOLICE ME DOGANE / 6 ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 ,

VW Touran 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 ,

VW T4 kombi Double Cabin

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 14:35 ,

rimorkio kolic per kerr

500 EUR

19 Tet 16:08 ,

Kombi opel vivaro

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 16:43 ,

Vw transporter me prokolic ,6ulse rks

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 20:25 ,

Kombi t2 me prokolic dizell1.9

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 19:05 ,

Shesim

08 Tet 17:08 ,

Nissan

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim