Pushka | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Gush 21:59 ,

Pushk airore

160 EUR

14 Korr 10:15 ,

pushk ajrore

350 EUR

21 Gush 12:56 ,

Pushk gjuetije

850 EUR

21 Gush 11:56 ,

Pushke gjuetije

850 EUR

18 Tet 20:57 ,

Rolex

10 000 EUR

02 Shk 11:22 ,

pushk gjuetie

450 EUR

Në fillim