R line | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe R line,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj R line Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:32 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line DSG Automatik 4 MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 ,

Audi A3 2.0 TDI S-LINE 140 PS FULL EXTRA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS HIGHLINE 7 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Shitorja ,

GOLF 7 R line Facelift 4 MOTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 21:12 ,

PASSAT 2.0 Atomatik DSG R-LINE VITI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:36 ,

Shes citroen c5

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:02 Shitorja ,

VW Polo 1.2 R Line 2012 ����

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 14:38 ,

GOLF 7 R LINE 1.6 TDI DOGAN+HOMOLOGIM

11 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 11:47 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG R LINE 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 22:59 ,

Tiguan R Line mrena jasht 2016 ne shitje

31 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 22:06 ,

Golf 5 2.0 TDI R-line

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:48 ,

Arteon

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Maj 01:56 ,

Passat CC 2.0TSI 240ps 2010 R\Line isapo doganuar

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:09 ,

Shitet Citroen c5-Special Limited Edition

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:56 ,

VW PASSAT 2015 DSG 2.0 R-LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 09:29 ,

TIGUAN R-LINE

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:40 ,

Shitet VW Passat HIGHLINE - 2016 2.0 DSG 190ps full extra

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:03 ,

tiguan ndrrim me bager

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:11 ,

PASSAT 2.0 R-Line BlueMotio i sa po DOGANUR ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 01:04 ,

Shitet

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 12:01 ,

Vw Passat 2.0 tdi 2010

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 23:06 ,

Shitet

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:40 ,

Shitet audi A3 S-line Automatik

7 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:23 ,

GOLF 6 R LINE 2.0 TDI DSG 194 PS

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:48 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:03 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line Bluemotion

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:43 ,

( I SHITUR ). GOLF 6 R-LINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 14:32 ,

i shitur

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 11:55 ,

Golf 7 R Line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 10:21 ,

Urgjent shitet Vw passat R-line .

6 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:51 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 14:57 ,

shitet polo 1.6 tdi

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 20:22 ,

Golf 5 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:41 ,

Vetura e Shitur ��������

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:11 ,

golf 7

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 00:02 ,

Passat R-Line 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 21:18 ,

Vw passat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:41 ,

Ofertë per Merakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj R line | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

R line R Line R line R line

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione