Samsung a20 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Sht 11:55 ,

Samsung a 20

120 EUR

22 Gush 19:36 ,

Samsung a20 s 32gb

150 EUR

13 Gush 10:38 ,

Samsung A20S

120 EUR

09 Mar 12:21 ,

Shitet telefoni

140 EUR

09 Jan 22:30 ,

Ndrrim

1 EURNë fillim