Shator | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Tet 22:29 ,

Fiat Multipla 1.6 2001 6 ulse tip top

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Tet 19:23 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo ndrrim i mundshem

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 15:20 ,

Shator Depo Tend

Numri i dhomave: 1
22 Sht 19:52 ,

UUU SHITT FLMMM GOLF 6 2.0TDI 6 SHPEJTSI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Shator në kategorinë All Category
  • shatora në kategorinë All Category
  • Shatora në kategorinë All Category
  • Shatora në kategorinë All Category
  • Shatora në kategorinë All Category
  • shatora në kategorinë Materiale për ndërtim
  • shator në kategorinë All Category
  • shatora në kategorinë All Category
  • shatora në kategorinë Makina
  • Shatorra në kategorinë All Category

Në fillim