Shirit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:40 ,

Nissan Qashqai 1.6 D

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 01:23 ,

Shirit per fara, Lip spoiler etj

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 12:12 ,

Volkswagen Passat B8 1.6 TDI 2015

13 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 09:01 ,

Maqina te druve

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 13:47 ,

Shirit

150 EUR

18 Gush 22:36 ,

Audi A6 2.0 TDI ULTRA 190kf- full option

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 20:28 ,

Drita shirit LED per veturë.

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 20:28 ,

Drita shirit LED per veturë.

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Kërkime të ngjashme

Shirit shirit vrapues

Në fillim