Sllovenka | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

01 Korr 18:40 ,

Me qira

1 EUR

26 Korr 14:30 ,

Malinois

600 EUR

12 Nën 20:44 ,

Jaguar s-type -00

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 20:25 ,

Taureg 5.0 V10

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Në fillim