Transporter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:07 ,

Citroen C3 1.4 HDI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:00 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:58 ,

CITROEN C4,DIZEL 1.6,RKS EDHE 6MUAJ,VITI 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:26 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi FRIGO - Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi / FRIGO - KLIMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Mercedes Vito 2.2 115 Cdi Rks 3 Muj Klim 2004 ����

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:04 ,

RENAULT 1.9 DCI,RKS,ME KLIME,VITI 2004,KLIMATRONIK

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 ,

Peugeot 307 Hdi 2,0

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

VW T5 Transporter 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2004

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

VW T5 transporter 2.5 tdi - Pa dogan - viti 2006

3 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

Vw T4 1.9TD Viti 2000 me Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:07 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Klim MAXI Posa Ardhur ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:28 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:11 ,

T5 Transporter 1.9 TDI Manuel Pa Dogan Me Ulse

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:22 ,

Opel vivaro 2010 maxi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:00 ,

Shitet t5 2.5 tdi ne klim .........

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 14:08 ,

T5 2.5TDI ME KLIM 2006 PA DOGAN������☎️049-828-912

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 13:10 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Gush 09:49 ,

VW Transporter T5 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 10:41 ,

vw t6 transporter

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 21:13 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 14:01 ,

Shitet kombi VW T5 Transporter

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:59 ,

VW T6 2013 me Dogan +Homologim 111104 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Korr 20:59 ,

VW T6 4x4 MOTION 2.0TDI viti 2011 me Liber servisi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:30 ,

T5 Transporter

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Në fillim