Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zafir 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 35

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zafir 1.9 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zafir 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 23:37 Vetura , Malishevë

Zafir 1.9 dizell 7 ulse rks 6 muj klim tronik 2008

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 12:23 Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJ RENO SKENIC NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:02 Vetura , Lipjan

Shitet ndrrim me sharan zafir

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Shk 19:51 Vetura , Lipjan

SHITET NDRROHET ME SHARAN ZAFIR

1 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Dhj 10:47 Vetura , Lipjan

Opel Zafira 1.9 dizell CDTI 7 Ulse - 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:43 Vetura , Besianë

opel zafir 1.9 dizel cdti

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Ople zafir 1.9 dizell 2006 pa 15 dit 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:35 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Zafira 2006 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:05 Vetura , Prishtinë

Opel zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:49 Vetura , Prishtinë

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 20:53 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Pasat 3bg

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:19 Vetura , Gjakovë

Opell zafir

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 21:31 Vetura , Ferizaj

audi a4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 21:07 Vetura , Ferizaj

Pasat A5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 06:39 Vetura , Vushtrri

u shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 21:09 Vetura , Klinë

shes opell zafir dizell manual

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 11:08 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 02:07 Vetura , Prishtinë

shes opel zafir b 2009 1.9 shum e e mir

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 16:48 Vetura , Klinë

Shes opel zafir 1.9 CDTI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 20:59 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira dizel

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 11:09 Vetura , Ferizaj

Shes opel zafir 1.9 tdci viti 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 08:37 Vetura , Viti

Eshte shitun Renault Kangoo flm per interesin tuaj

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 21:40 Vetura , Prizren

shes zafir 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Sht 16:16 Vetura , Prizren

peuugeot expert

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 14:27 Vetura , Viti

Renault Kangoo 1.9 dti -01 RKS +klim

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 13:18 Vetura , Ferizaj

Fiat Seicento dizel -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 20:53 Vetura , Prishtinë

shitet golfi urgjent

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 16:58 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 tdci

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 19:24 Vetura , Prizren

shitet zafira me targa ch

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 16:46 Vetura , Prizren

Opel Zafira -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 17:18 Vetura , Pejë

Shes Zafir 1.9 CDTI

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 19:19 Vetura , Malishevë

Golf 3 1.9

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 20:20 Vetura , Gjakovë

Opel Zafira -06

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zafir 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione