Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

adapter orginal - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe adapter orginal , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj adapter orginal Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:04 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Pejë

adapter për ipad apple orginal

25 EUR Price Reduced

14 Shk 22:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prizren

U shitttt

840 EUR Price Reduced

05 Jan 14:27 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motor Elektrik

450 EUR

20 Nën 10:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Huawei Honor watch G5 Pro

19 Nën 16:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Hp Victus i7 rtx3060 64gm ram

1 000 EUR

06 Nën 11:01 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motor Elektrik ��

525 EUR

01 Nën 14:43 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet Elektrike ��

525 EUR

25 Tet 11:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklete Elektrike

680 EUR

25 Tet 11:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklete Elektrike

680 EUR

24 Tet 18:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prizren

Adapter apple dhe usb apple orginal

30 EUR

22 Tet 13:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet Elektrike ������

575 EUR

22 Tet 03:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet Elektrike ��

575 EUR

22 Tet 00:03 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Bicikleta

575 EUR

21 Tet 03:19 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet Elektrike

680 EUR

17 Tet 20:30 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet Elektrike

680 EUR

17 Tet 14:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet Elektrike

760 EUR

17 Tet 13:48 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biciklet elektrike foldable

760 EUR

10 Qer 13:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung

700 EUR

04 Pri 22:31 Telefona celular  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

shitet lloptopi dell latitude gjenerata e 8

1 EUR Price Reduced

09 Mar 17:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Prishtinë

iPad 6th Generation ��

120 EUR

05 Mar 11:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Fushë Kosovë

Tablet per femije me fotrolle

65 EUR

21 Shk 11:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prizren

Iphone 12 Pro Max Dual Sim

700 EUR

04 Gush 19:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Malishevë

Dell 5559

550 EUR

17 Pri 16:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

orginal

220 EUR

05 Shk 02:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6 Plus  ·  Pejë

Ofert Samsung 40€

40 EUR Price Reduced

28 Gush 16:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prizren

Macbook Pro 13

350 EUR

28 Gush 16:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prizren

Macbook Pro 13

350 EUR

19 Qer 17:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Pejë

Shes SAMSUNG J7

80 EUR

18 Maj 18:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Laptop Compact

200 EUR

06 Pri 19:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Acer Aspire 5742 Series

250 EUR

05 Pri 14:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

U shit s amsung Galaxy a21s i ri nga norvegjia

120 EUR

05 Pri 13:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

U shit Samsung Galaxy a21s i ri nga norvegjia

110 EUR

28 Mar 19:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy a21s i ri nga norvegjia

120 EUR

28 Mar 19:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy a21s i ri nga norvegjia

120 EUR

28 Mar 19:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

28 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

28 Mar 18:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

28 Mar 18:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

28 Mar 18:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

28 Mar 18:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

120 EUR

27 Mar 21:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

Samsung Galaxy a21s

130 EUR

27 Mar 21:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy

130 EUR

27 Mar 21:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy a21s nga norvegjia 130 euro

130 EUR

27 Mar 21:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Fushë Kosovë

Shes samsung a21s nga norvegjia 130 euro

130 EUR

27 Mar 21:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy a21s nga norvegjia 130euro

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj adapter orginal | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione