caddy tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:35
Linku:
,

VW CADDY MAXI 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:39 Shitorja ,

VW Touareg 3.0 Tdi Viti 2012 Full

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Shitorja ,

Audi A4 2.0 Tdi Viti 2009 Rks 6 Muj

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Shitorja ,

VW Golf VI 2.0 Tdi Viti 2011 Me Dogan

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.4 Tdi Viti 2018 Me Dogan

8 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:35
Linku:
,

VW CADDY MAXI 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2005-Me klim

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2005-Me klim

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-Pa dogan-viti 2005-Me klim

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi-Pa dogan-Viti 2010Me klim

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI VITI I PARE KS KLIMATRONIK -2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Shitorja ,

VW Cady MAXI VI 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Seat ALTEA

5 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:45 ,

Passat

3 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:43 ,

Vw caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:43 ,

Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

Audi A4 2.0 TDI S-LINE Facelift

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

VW CADDY TREND 2.0 TDI 2012 4 MOTION Me dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 ,

VW Caddy 1.9 tdi 2011 me clim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

CADDY 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 ,

Caddy 2.0 TDI 4motion 4×4. 2012 viti CH

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:26 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim