caddy tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:58
Linku:
,

Vw Caddy 1.9 TDI Frigo 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:11
Linku:
,

WV Caddy Maxi 1.6 TDI 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:31 ,

Cady 1.6 TDI 2011 Nga Gjermania

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

VW CADDY TDI ME 5 ULESE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 ,

AUDI A4 2.0 TDI MODEL I RI / ME DOGAN HOMOLOGIM

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

skoda fabia 1.6 TDI viti 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:21 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 166xxx KM T'GARANTUME

9 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:21 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN HOMOLOGIM

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC / PANORAM / 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

Caddy 1.9 TDI DSG V.p2006 Rks 6 Muj

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

VW Caddy 1.9 TDI Automatik DSG PaDogan

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:48 ,

Golf 6, 2.0 Plus DSG TDI 103kW

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

VW Caddy 1,9 Tdi-DSG-Pa dogan-viti 2006-Me klim

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 ,

VW Caddy 1.9 Tdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-DSG-Pa dogan-Viti 2006Me klim

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Passat disel 2011 ����

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Sline

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Shes Golf 6 + PLUS DSG 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Seat Toledo 1.9 Diesel

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

Audi A4 Full Extra Gjendje Perfekte Tabela RKS!!!

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

Audi A4 2.0tdi FaceLift Full Extra Modeli 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:43 ,

VW Caddy 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Caddy 7 ulse Maxi Roncalli Edition

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:40 ,

Caddy 1.9 TDI 66kw me klim 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

Super Qmim AUDI Q3 2016 quattro 2.0 tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Në fillim