drrasa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 16:21 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:19 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

VW Jetta-TDI

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Astra J 2010 2.0 Diesel Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:53 ,

Seat Leon 1.9 Automatik 2008 - 6500 euro

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:07 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 10:54 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI RKS 248000 Kilometra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 11:24 ,

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 11:23 ,

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • drrasa në kategorinë All Category
  • drrasa në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Drrasa në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Drrasa në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Drrasa në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • drrasa në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Drrasa në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Drrasa në kategorinë Libra dhe Revista
  • drrasa në kategorinë Mobilje për kuzhinë
  • Drrasa në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim