fellne per audi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 01:32 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

Audi A4 2.0 TDI Facelift -Automatik-LED-Nga Zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim