jumpy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jumpy ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jumpy Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:38 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:38 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:16 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

Histora e veturës

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:18 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:05 ,

Skoda fabia 2007

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:49 ,

Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:51 ,

Shitet caddy me ulse mbrapa

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 17:19 ,

Shitet caddy life ose ndrrim me citroen jumpy/ vito..

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 14:33 ,

Shes Citroen jumpy 1.9

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Qer 13:30 ,

Citruen Jumpy 2.0 Hdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:33 ,

Jumpy

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:35 ,

Citroen Jumpy

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Qer 19:46 ,

Citroen Jumpy 2.0 Dizel V.p2000 Me Dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 23:18 ,

Shes Citroen jumpy 1.9

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 22:03 ,

Shes Citroen jumpy 1.9

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Maj 11:48 ,

citroen jumpy 1.6hdi nga zvicra

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 20:07 ,

Pikap fiat scudo 2.0 viti 2004

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 15:23 ,

Fiat scudo 2.0 viti 2004

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 15:19 ,

Shitet Citroen jumpy

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:52 ,

Citroen Jumpy 2.0 HDI dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 17:17 ,

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 22:55 ,

Citroen jumpy 2007 1.6 DIZEL Ushit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 19:19 ,

Citroen JUMPY 2.5 TDI

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 08:13 ,

Shes Citroen Jupmpy maxi

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 19:27 ,

Citroen Jumpy

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:17 ,

Citroen Jumpy pa Dogan i Ardhun nga Zvicra

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:07 ,

Citroen Jumpy 1.6 HDi -08

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:09 ,

Shitet Citoroen Jumpy Rks

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 01:05 ,

kombi citroen

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 17:25 ,

kombi citroen

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jumpy | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione