samsung s9 plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

28 Sht 09:02 ,

samsung S9 plus

277 EURNë fillim