studio | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 13:17 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:56 ,

Shitet banesa 70m2 n'Bregun e Dillit te I.Qemaili

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

  • studio në kategorinë All Category
  • Studio në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Studio në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Studio në kategorinë Pajisje Audio
  • Studio në kategorinë Cimer/e
  • Studio në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • studio në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • studio në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Studio në kategorinë Elektronika
  • Studio në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Në fillim