syncro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe syncro,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj syncro Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Korr 11:15 ,

Golf syncro

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 10:29 ,

VW T3 Syncro 4X4

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Qer 00:04 ,

Wt3/t2

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 04:43 ,

golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 23:20 ,

WT3

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 19:51 ,

Golf 2 g60 syncro

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 09:55 ,

golf 2 4x4 syncro gjip

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 18:08 ,

Kombi t4

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:04 ,

Golf 2 1.9 syncro 4x4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 19:50 ,

Golf 2 ~ 3 kerkoj MENJAQ 4x4 gjendje rregull

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 13:27 ,

golf syncro country

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 12:38 ,

VW Golf 2 syncro Country

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 22:30 ,

shes golf 2 4x4 syncro

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 21:39 ,

Shitet

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:00 ,

Shes golf 2 4x4 syncro

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Nën 22:45 ,

Wt3/t2

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Nën 13:43 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 21:08 ,

kombi t4 4x4 syncro

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 20:15 ,

Vw T3 caravele cl syncro 4x4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Korr 10:12 ,

VW t3

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 23:16 ,

Shitet wt3 syncro 4x4

Histora e veturës

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 13:12 ,

Syncro 4x4

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 01:20 ,

Shitet kombi wt3 syncro 4x4

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 23:51 ,

Shitet nderrohet kombi (4x4)

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
09 Maj 00:27 ,

kombi t4 syncro 4x4 2.5 benzin plin

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 14:15 ,

Shes golf 2 syncro 4x4

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 08:36 ,

Kombi T4 ww

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 12:05 ,

Golf 4 syncro 4×4

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 19:29 ,

Kombi T3 1.9TurboDiezel SYNCRO

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 00:02 ,

Vw t3 4×4 Syncro

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Qer 14:42 ,

U shit

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 12:24 ,

vwt4 2.5 tdi syncro

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 12:12 ,

vwt4 2.5 tdi syncro

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj syncro | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Syncro në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Syncro në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Syncro në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Syncro në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • syncro në kategorinë Vetura | BMW | 540 | Seri 5
  • Syncro në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • Syncro në kategorinë Pjesë rezerve

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione