Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tpms | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 30

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tpms,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tpms Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 08:36 Vetura , Gjilan

Auto Diagnoza Thinkdiag

250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 23:37 Vetura , Prishtinë

Renault capture

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 18:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Capturi

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 09:31 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C3 Aircross SUV

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Korr 08:49 Vetura , Prishtinë

Shite Kia Sportage

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Qer 23:45 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208

7 700 EUR

22 Tet 14:35 Vetura , Prishtinë

KIA CEED LP FUN

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:27 Vetura , Prishtinë

KIA SPORTAGE EX FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:27 Vetura , Prishtinë

KIA SOUL STONIC

18 720 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:55 Vetura , Prishtinë

KIA CEED 1.0 FUN

15 150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:25 Vetura , Prishtinë

KIA SPORTAGE LX ACTIVE

20 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 Vetura , Prishtinë

KIA CEED

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 12:15 Vetura , Prishtinë

KIA SOUL STONIC

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 11:54 Vetura , Prishtinë

KIA SPORTAGE

17 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 21:25 Vetura , Prishtinë

KIA STONIC SOUL AUTOMATIK

18 720 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 22:09 Vetura , Prishtinë

Kia Sportage EX FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 01:05 Vetura , Prishtinë

KIA STONIC SOUL

14 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:22 Vetura , Fushë Kosovë

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX FUN M/T

15 150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:13 Vetura , Fushë Kosovë

KIA CEED 1,0 T-GDI LP LX START M/T

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 21:45 Vetura , Prishtinë

KIA Sportage EX-FRESH LED

26 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 20:15 Vetura , Shtime

Kompjuter per vetura

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 12:33 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 TDI sportback 1vit rks -07 ndrrim

8 200 EUR

30 Maj 12:33 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 TDI sportback 1vit rks -0 ndrrim G5

8 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tpms | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione