viza | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Mar 17:36 ,

Shes

1 500 EUR

14 Shk 23:21 ,

Nebi rrenci

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 21:47 ,

Shtepi ne Mitrovice

40 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Shk 16:31 ,

Urgjent Audi 80 dizel dokumenta benzin

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 17:29 ,

Plan Modern ne shitje

220 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Jan 07:12 ,

Viza për shtetet e Europe’s.

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 21:09 ,

U SHIT FLMM MERRJEP

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 15:05 ,

Golf4

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 21:03 ,

Viza pune

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 00:23 ,

Shitet Urgjent

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 08:41 ,

Shes golf 2. 1.6 benxin

550 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 08:41 ,

Shes golf 2 1.6 benxin

550 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 16:12 ,

Pasat 2

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 21:24 ,

URGJENT SHITET MAKINA PER AKULLORE

1 250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 11:20 ,

Shiten

100 EUR


Në fillim