Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesa elektrike në shitje - Të reja dhe të përdorura në Kosovë

Alfa Plam , 1
Kirby , 28
Fantom , 13
Fuego , 11
Panasonic , 17
Samsung , 83
Fuego , 4
Beko , 20

Përzgjedhje e madhe e fshesave elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Gjeni fshesa elektrike të brendeve të ndryshme si, Samsung, Fuego, Panasonic, Kirby, Beko dhe marka të tjera të fshesave elektrike.


Filtroni shpalljet dhe kërkoni në bazë të markës përkatëse për të gjetur fshesën që kërkoni në mesin e 871 shpalljeve për fshesa elektrike në MerrJep.com.

Sot 11:42 Fshesë me korrent , Pejë

Shitet pastrusja per granit

Sot 10:03 Fshesë me korrent , Gjilan

Është në gjendje të rregulltë

35 EUR

Dje 14:31 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shitet fshisa elktrike

20 Sht 01:30 Fshesë me korrent , Shtime

Fshesë me ujë Rovus

50 EUR Price Reduced

16 Sht 23:17 Fshesë me korrent , Gjakovë

Shes fshesen e re

55 EUR

15 Sht 13:15 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shesum maqin larjes veturave

1 111 EUR

14 Sht 14:02 Fshesë me korrent , Gjilan

shese fshise eshte e re

230 EUR Price Reduced

14 Sht 06:02 Fshesë me korrent , Ferizaj

Fshese elektrike

50 EUR

08 Sht 11:22 Fshesë me korrent , Gjakovë

Fshes elektrike

55 EUR

05 Sht 13:11 Fshesë me korrent , Ferizaj

Shitet fshesa e rrymes

30 EUR

04 Sht 21:11 Fshesë me korrent , Prizren

U shit

30 EUR

04 Sht 10:08 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis elektrike

29 EUR

21 Gush 10:40 Fshesë me korrent , Prishtinë

shes makine me avull

1 EUR

20 Gush 17:57 Fshesë me korrent , Ferizaj

Fshis e rrymes bosh

30 EUR

18 Gush 17:44 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshes me korent (Aspirator)

30 EUR

17 Gush 14:38 Fshesë me korrent , Besianë

Fshesë e rrymës

75 EUR

14 Gush 16:12 Fshesë me korrent , Gjilan

Samsung VR9200J

30 EUR

13 Gush 14:23 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshise Elektrike me UJe

30 EUR

31 Korr 14:07 Fshesë me korrent , Rahovec

Posa ardhun nga zvicra auto larja 150 bar

150 EUR

30 Korr 18:57 Fshesë me korrent , Fushë Kosovë

Shes fshesen elektrike

1 600 EUR

12 Korr 15:54 Fshesë me korrent , Therandë

Robo Clean S Plus

1 200 EUR

09 Korr 21:58 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese per tepiha

60 EUR Price Reduced

09 Korr 19:08 Fshesë me korrent , Rahovec

Ore antike

70 EUR

09 Korr 05:00 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese dore me bateri

43 EUR

07 Korr 15:21 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshis e rrymes

40 EUR

03 Korr 15:13 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese elektrike me uje

35 EUR

27 Qer 00:06 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese Miele

15 EUR

25 Qer 19:09 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis profesionale

220 EUR

21 Qer 16:27 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese elektrike me uje

35 EUR

Fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini fshesa elektrike nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur fshesa elektrike me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni fshesa elektrike nga marka të ndryshme në MerrJep.com


Lehtësojani vetes punën dhe blini fshesa elektrike për të pastruar shtëpinë tuaj.


Kërkoni në kategorinë "Fshesa me korrent" dhe gjeni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura elektronike si, Kirby, Fuego, Panasonic, Samsung, Beko dhe të tjera.


Për të gjetur më lehtë fshesën elektrike që kërkoni, përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim dhe filtroni shpalljet në bazë të markës për të gjetur vetëm ato modele të fshesave që ju përshtaten juve.


Blini dhe shisni fshesa elektrike në MerrJep.com


Kërkoni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për fshesa qëndrore, fshesa multifunksionale, fshesë për larjen e tepihave dhe mobiljeve, makina me avull, fshesë e rrymës me ujëdhe shumë lloje të tjera të fshesave elektrike të markave Samsung, Beko, Panasonic, Fuego dhe marka tjera të fshesave elektrike në MerrJep.com.


Nëse posedoni fshesa elektrike dhe jeni duke kërkuar një vend për ti shitur ato pasi që nuk ju duhen më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për fshesa elektrike dhe gjeni blerësin potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione