Pejë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë

Gorenje , 16
Derby , 1
Beko , 8
Bosch , 2
Samsung , 1
Samsung , 2
Whirlpool , 1
Alfa Term , 10
28 Dhj 12:36 ,

Plin

350 EUR

12 Nën 14:17 ,

Shes shporetin

150 EUR

29 Qer 19:10 ,

Grill trefaz

150 EUR

Në fillim