Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kalldaj | Prishtinë | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kalldaj,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kalldaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 16:13 Të tjera , Prishtinë

kalldaj me pelet

1 000 EUR Price Reduced

13 Dhj 14:56 Të tjera , Prishtinë

Kalldaj elektrike termolux 12kw shitet

150 EUR

04 Dhj 19:53 Të tjera , Prishtinë

Kalladaj per nxemje

830 EUR

23 Nën 18:37 Të tjera , Prishtinë

Kalldaj me pelet

02 Nën 14:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj Bosch

14 Tet 13:27 Të tjera , Prishtinë

Nxemje Vaillant

15 Qer 15:36 Të tjera , Prishtinë

Nxemje qendrore-kalldaj

1 EUR

09 Maj 12:25 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj elektrike

550 EUR

27 Mar 21:51 Të tjera , Prishtinë

Kalldaj me qymyr e dru

1 EUR

25 Shk 16:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj me rryme

200 EUR

22 Tet 11:27 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj për nxemje

100 EUR

13 Tet 20:42 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj

07 Tet 08:40 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes Kalldaj me pelet 23 kw

550 EUR Price Reduced

04 Tet 20:56 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj

8 EUR

04 Tet 17:23 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

kalldaj

300 EUR

22 Sht 02:29 Të tjera , Prishtinë

Kalldaj rryme

160 EUR

15 Sht 11:28 Të tjera , Prishtinë

KALLDAJ ME PELET ENRAD

15 Sht 00:25 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KALLDAJ ME PELET

02 Sht 21:38 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

kalldaj

315 EUR

16 Shk 22:35 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaj

170 EUR

09 Shk 10:12 Të tjera , Prishtinë

Kalldaj

19 Jan 21:25 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kalldaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione