Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri dhe paisje të ndryshme shtëpiake në shitje

Aparate dhe paisje shtëpiake, absorbues të lagështisë të reja dhe të përdorura në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Gjeni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione me ofertat më të mira në MerrJep.com.

Sot 20:18
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder Lageshtisë ME QIRA

1 EUR

Sot 17:23
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR


Sot 21:01 Të tjera , Gjilan

Peshore mekanike

50 EUR

Sot 20:52 Të tjera , Gjakovë

Shes kalldan

1 200 EUR

Sot 20:45 Të tjera , Vushtrri

Shporeta

100 EUR

Sot 20:42 Të tjera , Vushtrri

Shporet

230 EUR

Sot 20:39 Të tjera , Vushtrri

Shporeti ismedereves

80 EUR

Sot 20:33 Të tjera , Prishtinë

PESHORE MEKANIKE

45 EUR

Sot 20:33 Të tjera , Gjilan

Thika kuzhin

12 EUR

Sot 20:18 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder Lageshtisë ME QIRA

1 EUR

Sot 20:18 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 20:17 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Sot 20:15 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 20:15 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis me qira

1 EUR

Sot 19:48 Të tjera , Pejë

POMPA TERMIKE 18KW

1 999 EUR

Sot 18:48 Të tjera , Mitrovicë

Shitet Kamini

Sot 17:49 Të tjera , Prishtinë

Frigorifer

25 EUR

Sot 17:47 Të tjera , Gjilan

Shporet(Gorenje)

100 EUR

Sot 17:24 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis

1 EUR

Sot 17:23 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 17:23 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 17:23 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisē

1 EUR

Sot 17:21 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 17:20 Të tjera , Prishtinë

APARATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

1 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Lipjan

3 dyr dhomav

35 EUR

Sot 15:27 Të tjera , Prishtinë

HIDROFOR UJI GJERMAN

75 EUR

Sot 15:23 Të tjera , Prishtinë

BOJLER AUTOMATIK GJERMAN

75 EUR

Sot 14:57 Të tjera , Gjilan

TV SONY 40" 90€

90 EUR

Sot 13:49 Të tjera , Gjilan

Dyer te drunit gjilan

50 EUR

Sot 12:50 Të tjera , Prishtinë

Shitet shporeti alfa

350 EUR

Sot 12:49 Të tjera , Shtime

Shitet Kallda

Jeni duke kërkuar aparatura për të luftuar mykun, vllagën apo lagështinë? Ne e kemi zgjidhjen e duhur për ju.


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni makina absorubuese për lagështi si dhe makina për myk dhe vllag për shitje dhe me qera në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Makina për lagështi, vllagë dhe myk në shitje dhe me qera MerrJep.com


Blej dhe merr me qera makina absorbuese për vllagë, myk dhe lagështi dhe largo apo parandalo përfundimisht mykun, vllagën dhe lagështinë në shtëpinë apo banesën tuaj më lehtë se asnjëherë tjetër.


Varësisht nëse po kërkoni të bleni apo të merrni me qera makineri të tilla ju mund të filtroni kërkimin në bazë të preferencave tuaja. Pra, mund të zgjedhni opsionin për kërkim duke shënuar në kutinë e kërkimit "shitet" apo "me qera" për të parë shpalljet që ju interesojnë juve.


Shit makineri për myk, vllagë apo lagështi në MerrJep.com


Nëse keni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas në MerrJep.com dhe shit makineritë që dëshironi duke plotësuar formularin me të gjitha informacionet rreth makinerisë dhe vendose atë pranë blerësve potencial në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione