Makineri dhe paisje të ndryshme shtëpiake në shitje

Aparate dhe paisje shtëpiake, absorbues të lagështisë të reja dhe të përdorura në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjej makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione me ofertat më të mira në MerrJep.com.

Dje 21:39 ,

Kreveta 70EUROO

70 EUR Price Reduced

Jeni duke kërkuar aparatura për të luftuar mykun, vllagën apo lagështinë? Ne e kemi zgjidhjen e duhur për ju. Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.

Gjej makina absorubuese për lagështi si dhe makina për myk dhe vllag për shitje dhe me qera në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.

Makina për lagështi, vllagë dhe myk në shitje dhe me qera MerrJep.com

Blej dhe merr me qera makina absorbuese për vllagë, myk dhe lagështi dhe largo apo parandalo përfundimisht mykun, vllagën dhe lagështinë në shtëpinë apo banesën tuaj më lehtë se asnjëherë tjetër.

Varësisht nëse po kërkoni të bleni apo të merrni me qera makineri të tilla ju mund të filtroni kërkimin në bazë të preferencave tuaja. Pra, mund të zgjedhni opsionin për kërkim duke shënuar në kutinë e kërkimit "shitet" apo "me qera" për të parë shpalljet që ju interesojnë juve.

Shit makineri për myk, vllagë apo lagështi në MerrJep.com

Nëse keni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione eja në MerrJep.com.

Regjistro shpallje falas në MerrJep.com dhe shit makineritë që dëshironi duke plotësuar formularin me të gjitha informacionet rreth makinerisë dhe vendose atë pranë blerësve potencial në gjithë Kosovën.


Në fillim