Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Gjakovë

Qen , 1680
Të tjera , 392
Shpendë , 217
Mace , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:47 Qen , Gjakovë

Klysh Shari

2 EUR

05 Qer 13:22 Qen , Gjakovë

Shiten klysht 1 mujsh 2 femra

30 EUR

02 Qer 21:11 Qen , Gjakovë

Shari & Kangal

02 Qer 15:10 Qen , Gjakovë

Piknizer

170 EUR

02 Qer 09:27 Shpendë , Gjakovë

Brahma

1 EUR

02 Qer 09:27 Qen , Gjakovë

Jack Russel

01 Qer 19:31 Shpendë , Gjakovë

Shiten

01 Qer 14:33 Qen , Gjakovë

shiten piknizerat te pasteer

1 EUR

01 Qer 14:33 Qen , Gjakovë

shiten piknizerat te paster

2 EUR

01 Qer 12:20 Qen , Gjakovë

Qen kelysh pekinez piknizer

320 EUR

01 Qer 08:34 Qen , Gjakovë

Boksi

250 EUR

30 Maj 09:23 Të tjera , Gjakovë

Lop

28 Maj 17:23 Shpendë , Gjakovë

Shitet Dashi

400 EUR

28 Maj 17:22 Shpendë , Gjakovë

Shiten 30 veze

28 Maj 17:13 Qen , Gjakovë

Shiten Minakat bubat 6 javshe

50 EUR

28 Maj 14:11 Shpendë , Gjakovë

Shitet Mzati 6Mujsh

1 100 EUR

27 Maj 05:09 Qen , Gjakovë

Spic German mashkull

26 Maj 04:52 Peshqi dhe akuarium , Gjakovë

Akuarium 32 cm

35 EUR Price Reduced

25 Maj 23:52 Të tjera , Gjakovë

Shitet viqi

24 Maj 15:06 Qen , Gjakovë

Spic Femen

22 Maj 15:52 Qen , Gjakovë

Spic German mashkull

17 Maj 17:59 Të tjera , Gjakovë

bejm shitjen therjen e derrave

1 EUR

15 Maj 23:53 Të tjera , Gjakovë

Bejm shitjen e derrave

13 Maj 02:20 Qen , Gjakovë

Shitet piknizeri mashkull

180 EUR

09 Maj 17:12 Qen , Gjakovë

Spica German mashkull femen

07 Maj 19:06 Qen , Gjakovë

Spic German mashkull

07 Maj 17:27 Qen , Gjakovë

Bichon frise me passaport

300 EUR Price Reduced

30 Pri 10:07 Qen , Gjakovë

shes qent

27 Pri 22:43 Qen , Gjakovë

Mini spic mashkull me 1 vaksin

25 Pri 16:56 Qen , Gjakovë

Mini spic mashkull me 1 vaksin

24 Pri 10:16 Qen , Gjakovë

Qen shpic gjerman

120 EUR

23 Pri 17:37 Qen , Gjakovë

Qiqo

19 Pri 15:39 Qen , Gjakovë

Shes qenin e sharit

400 EUR

16 Pri 18:13 Qen , Gjakovë

Zagar klysh

09 Pri 12:51 Qen , Gjakovë

MiniSpitz

150 EUR

03 Pri 21:31 Qen , Gjakovë

Piknizer

200 EUR

29 Mar 19:47 Të tjera , Gjakovë

Miser

17 EUR

26 Mar 14:41 Qen , Gjakovë

Minispic

300 EUR

26 Mar 14:33 Qen , Gjakovë

MiniSpitz Germany mashkull

300 EUR

25 Mar 22:03 Të tjera , Gjakovë

Dash

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione