Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Skenderaj

Qen , 1172
Të tjera , 1007
Shpendë , 361
Mace , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:57 Të tjera , Skenderaj

Shiten delet

1 EUR

Sot 15:44 Të tjera , Skenderaj

Shitet

2 900 EUR

Sot 14:54 Të tjera , Skenderaj

Shitet viqi 10 muajsh

Sot 13:44 Qen , Skenderaj

SHITEN 3 KLYSH 2 mashkuj e 1 femen

Sot 11:14 Qen , Skenderaj

Shitet

Sot 06:35 Të tjera , Skenderaj

Shitet

Dje 20:45 Të tjera , Skenderaj

shesim blet

130 EUR

Dje 15:10 Qen , Skenderaj

haski orginal 100% sy blu

70 EUR

Dje 00:59 Të tjera , Skenderaj

Viq mashkull

420 EUR

26 Maj 17:41 Të tjera , Skenderaj

Viq mashkull

420 EUR

25 Maj 14:20 Qen , Skenderaj

Doberman 2 mujsh femer

500 EUR

23 Maj 23:50 Shpendë , Skenderaj

�� Shitet Ayam Cemani race e paster ��

45 EUR Price Reduced

21 Maj 00:39 Të tjera , Skenderaj

Me marveshje

19 Maj 18:19 Të tjera , Skenderaj

Kerkoj Inkubator

18 Maj 01:17 Të tjera , Skenderaj

Shes lopen me viq 2 mujsh

2 000 EUR

16 Maj 16:24 Të tjera , Skenderaj

Shiten dhitë me keca

100 EUR

16 Maj 07:19 Të tjera , Skenderaj

San

14 Maj 16:12 Qen , Skenderaj

Shitet zagar ballkanc dy vjet e gjys

150 EUR

13 Maj 15:07 Të tjera , Skenderaj

Shitet mzati

10 Maj 16:43 Të tjera , Skenderaj

Shitet Lopa

06 Maj 20:52 Të tjera , Skenderaj

Kasht

05 Maj 10:05 Qen , Skenderaj

Shiten 2 klysh minaka ka 20 € shum tmir

20 EUR

05 Maj 08:37 Qen , Skenderaj

Shitet qeni i Sharrit

100 EUR

04 Maj 21:04 Qen , Skenderaj

Kangall shitett shum lir

04 Maj 02:36 Të tjera , Skenderaj

shes mjelsen per lop

110 EUR

30 Pri 08:37 Qen , Skenderaj

Shitet qeni sharrit

100 EUR

28 Pri 16:59 Qen , Skenderaj

Shitet malinos belg

1 EUR

27 Pri 11:09 Të tjera , Skenderaj

Shiten Blet

150 EUR

24 Pri 22:11 Qen , Skenderaj

Shiten dy klysh minaka shum tmir

23 Pri 17:02 Shpendë , Skenderaj

Shes zojt shum temir 043886370

23 Pri 16:56 Qen , Skenderaj

Shes bubat shum temir per oborr mashkull dhe femer

21 Pri 20:50 Qen , Skenderaj

shitet zagari

150 EUR

19 Pri 16:33 Të tjera , Skenderaj

Mshtjerr

19 Pri 16:33 Të tjera , Skenderaj

Mshtjerr

18 Pri 19:09 Shpendë , Skenderaj

Shes zojt e mishit shum te mir 043886370

16 Pri 16:37 Të tjera , Skenderaj

Koshere per blete - te perdorura

12 Pri 22:34 Të tjera , Skenderaj

Shiten duj te vjetshit

2 EUR

12 Pri 13:19 Shpendë , Skenderaj

Shiten Pllumat Komplet tiplera Dhe Gjyli

5 EUR

11 Pri 21:52 Qen , Skenderaj

Qeni

123 EUR

10 Pri 15:06 Qen , Skenderaj

Shes bubat klyshqi Nga 3 muaj mashkull dhe femer 043886370

09 Pri 20:50 Qen , Skenderaj

Shes bubat mashkull dhe femer 043886370

08 Pri 20:31 Të tjera , Skenderaj

Bletë

08 Pri 13:26 Shpendë , Skenderaj

Vez te qurav gusav shotav

1 EUR

08 Pri 12:10 Të tjera , Skenderaj

Shitet viqi mashkull

04 Pri 23:47 Qen , Skenderaj

hasky orginal shum i dashure

70 EUR

03 Pri 14:03 Shpendë , Skenderaj

Shes zojt te katunit 043886370

03 Pri 11:20 Të tjera , Skenderaj

Shiten delet

1 EUR

01 Pri 16:49 Qen , Skenderaj

Qeni shum i shtir

01 Pri 09:51 Të tjera , Skenderaj

Shiten viqat

800 EUR

30 Mar 14:37 Qen , Skenderaj

akita amerikan orginal shum e dashur

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione