Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje fitnesi në shitje - Gjeni paisje për stërvitje në shtëpi

Paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në shitje. Kërkoni shpallje për paisje fitnesi në MerrJep.com dhe zgjidhni nga një gamë e gjerë e paisjeve që MerrJep.com ofron.


Në këtë kategori ju mund të gjeni biçikletë, shirit vrapues, paisje për masazh të këmbëve, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje, thes të boksit, pesha dhe shumë paisje tjera fitnesi të reja dhe të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.

Dje 22:42 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Biciklet statike model ri

Dje 22:41 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Vrapuse Elektronike

Dje 22:41 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek shtepiak

Dje 22:40 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Biciklet statile mdel ri

Dje 20:54 Fitnes/Ushtrime , Ferizaj

Paisje sportive

Dje 20:11 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek - Fitnes

269 EUR Price Reduced

Dje 18:21 Fitnes/Ushtrime , Mitrovicë

Biciklet statike

120 EUR

Dje 13:04 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklet

150 EUR

Dje 08:02 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Biciklet statike model ri

Dje 07:59 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek elektronik Rebok

Dje 07:59 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrekk KITTLER

Dje 07:59 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek model ri

27 Nën 19:59 Fitnes/Ushtrime , Pejë

Shitet urgjent

70 EUR

27 Nën 19:20 Fitnes/Ushtrime , Gjilan

Orbitrek

270 EUR

27 Nën 15:15 Fitnes/Ushtrime , Gjilan

Orbitrek

190 EUR

27 Nën 06:48 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek kittler model ri

27 Nën 06:37 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

biciklet fitnesi

50 EUR Price Reduced

27 Nën 06:35 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

jelek per futboll.

3 EUR Price Reduced

27 Nën 06:10 Fitnes/Ushtrime , Mitrovicë

shes trampoline

110 EUR

26 Nën 15:52 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Vrapuse elektronike model ti me Kip

26 Nën 15:50 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitre model ri elektronik

26 Nën 14:21 Fitnes/Ushtrime , Lipjan

Matrix shirita vrapimit orbitreka profesional

123 EUR

26 Nën 13:53 Fitnes/Ushtrime , Therandë

Bicikëte statike

130 EUR

26 Nën 09:05 Fitnes/Ushtrime , Rahovec

Shitet paisja KETTLER

800 EUR

26 Nën 00:35 Fitnes/Ushtrime , Ferizaj

Paisje per sport

1 EUR

25 Nën 23:42 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Shitet pajisja per ushtrime

999 999 EUR

25 Nën 13:13 Fitnes/Ushtrime , Therandë

Ushtrime per bark

30 EUR

25 Nën 10:50 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek model ri

25 Nën 10:03 Fitnes/Ushtrime , Pejë

Pesha 18 kg

80 EUR

25 Nën 10:03 Fitnes/Ushtrime , Pejë

Shes Peshat 20 kg

85 EUR

23 Nën 22:42 Fitnes/Ushtrime , Mitrovicë

Orbitrek

150 EUR Price Reduced

23 Nën 21:41 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Vrapuse elektronike me klip model ri

23 Nën 21:20 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Termos Contigp

7 EUR

23 Nën 21:04 Fitnes/Ushtrime , Ferizaj

Orbitrek

130 EUR

Jeni duke kërkuar paisje fitnesi për shtëpi? Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve për fitnes.


Filtroni shpallje apo kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni paisjen që ju duhet shpejt dhe lehtë në mesin e mijëra shpalljeve për paisje fitnesi Prishtinë dhe gjithë Kosovën.


Paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në shitje


Të ushtruarit në shtëpi është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer kohë dhe para. Me pajisje fitnesi të duhura, ju mund të keni një palestër të plotë në shtëpi dhe të merrni formë pa qenë e nevojshme të shkoni në palestër.


Eksploroni gamën e gjerë të paisjeve për fitnes të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjeni shpallje për biciketë fitnesi, shirit vrapues, paisje për masazh të këmbëve, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje, thas të boksit, pesha dhe shumë paisje tjera fitnesi me çmimet më të volitshme në treg.


Bli paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Gjeni paisje fitnesi të reja dhe të përdorura të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Gjeni shpallje për paisje fitnesi si shirit vrapues, thas boksi, biciklet, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje dhe shumë paisje tjera fitnesi në mesin e 3.608 shpalljeve për paisje fitnesi në gjithë Kosovën.


Shit paisje fitnesi në MerrJep.com


Nëse keni paisje fitnesi të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistroni shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pajisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për paisje fitnesi të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione