Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:27 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

urgent shes frigorifer te madh 2 lloje

130 EUR

16 Maj 23:54 Roller-ka dhe Skateboard-e , Skenderaj

Hoverboard

1 EUR

09 Maj 14:36 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

Tormos

03 Maj 18:16 Biçikleta , Skenderaj

Shitet Bicikleta si e re

250 EUR

02 Maj 16:51 Biçikleta , Skenderaj

Shitet Bicikleta si e re

250 EUR

25 Pri 08:40 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet

430 EUR

01 Pri 11:15 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

Orbitrek

150 EUR

24 Dhj 21:37 Të tjera , Skenderaj

Biciklet statike Digjitale ne gjendje shum te mire

125 EUR

24 Dhj 21:37 Biçikleta , Skenderaj

Biçiklet statike ne gjendje perfekte dhe shum e rujtne.

125 EUR

30 Tet 19:14 Sport me top , Skenderaj

fusha sportit

22 Tet 12:11 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

Orbitrek per fitnes

19 Tet 23:20 Sport dimëror/ujor , Skenderaj

Shiten skijar dhe skibordet

99 EUR

04 Sht 17:21 Biçikleta , Skenderaj

Shes Bicikleten me disk

110 EUR

23 Gush 16:26 Sport me top , Skenderaj

Patika futbolli me thumba

30 EUR Price Reduced

10 Gush 19:50 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet 26 she

09 Gush 10:37 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet 26 she

30 Korr 11:24 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet

150 EUR

26 Korr 14:03 Sport me top , Skenderaj

Patika Futbolli (Nike)

39 EUR

25 Korr 17:17 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet Ghost 26'

300 EUR

29 Qer 09:04 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet 26 Croswawe ����

70 EUR

25 Qer 11:06 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Skenderaj

Dyrbi gjuetie

320 EUR

12 Qer 11:52 Biçikleta , Skenderaj

Whistle

280 EUR

04 Qer 01:18 Biçikleta , Skenderaj

Shitet bicikleta

50 EUR

25 Maj 14:51 Biçikleta , Skenderaj

Shitet Bicikleta viti 2020

170 EUR

22 Maj 22:13 Biçikleta , Skenderaj

Bike 29she whistle

270 EUR

06 Maj 15:29 Biçikleta , Skenderaj

bicikleta ne shitje

03 Maj 16:03 Biçikleta , Skenderaj

shitet bicikla

15 Pri 15:26 Biçikleta , Skenderaj

bicikell

40 EUR

29 Mar 23:19 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet

170 EUR

07 Mar 17:39 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

Tavolin Fitnesi Ketler perfekte

170 EUR

22 Shk 20:10 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

Traka (shirit vrapus ) per humbje peshe

1 EUR

21 Shk 01:14 Fitnes/Ushtrime , Skenderaj

Traka dhe Orbitreka

1 EUR

02 Shk 10:11 Të tjera , Skenderaj

Snowbord dhe Çizmet

100 EUR

26 Jan 14:45 Biçikleta , Skenderaj

Drita speciale e pasme per biciklet

5 EUR Price Reduced

25 Dhj 13:08 Sport me top , Skenderaj

Shes patika Adidas Predator Nr.45

65 EUR

21 Nën 15:15 Biçikleta , Skenderaj

Shiet biciklla

18 Nën 19:56 Biçikleta , Skenderaj

SHITET BICIKLETA 28 QMIMI ME MARVESHJE

20 Tet 12:26 Sport me top , Skenderaj

Shitet ping pongu me pajisje

170 EUR

16 Tet 13:23 Sport me top , Skenderaj

Shitet ping pongu

170 EUR

03 Sht 22:57 Biçikleta , Skenderaj

SHES BICIKLETA CITY NGA GJERMANIJA

30 Qer 11:33 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet

140 EUR

21 Qer 09:05 Biçikleta , Skenderaj

Bicikletë

100 EUR

15 Qer 14:14 Biçikleta , Skenderaj

Biciklet

160 EUR

04 Qer 15:33 Biçikleta , Skenderaj

Bicikleta e ardhur nga gjermania me disk.

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione