Gjilan | Vendbanime | Banesa

Sot 19:49
Linku:
,

Shitet banesa në Gjilan 95 m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 19:49 ,

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 19:49 ,

Shitet banesa në Gjilan 95 m2

49 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 19:49
Linku:
,

Shitet banesa në Gjilan 95 m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:49 ,

Shitet banesa 120 m2, Kati i parë 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:54 ,

Banesa 70 m2

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 14:07 ,

Banesa Swiss Invest 120.1 m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:54 ,

SHITET BANESA Te POLICIA 110m2. 105m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 13:54 ,

SHITET BANESA 130m2 me MOBILUME tere kati 6 modern

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 13:39 ,

Shitet Banesa Kati -I-

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 13:38 ,

Banesa ipet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:38 ,

Banesë me qera ne Gjilan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:30 ,

Shitet banesa prej 70m2 ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sot 12:29 ,

Banes te.fauna

39 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:19 ,

Shitet banesa URGJENT!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 ,

Shitet Banesa 116.56 m

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:22 ,

Shitet Banesa 82 m

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:22 ,

Shitet Banesa 60 m (Kati 3)

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 09:22 ,

Shitet Banesa 109 m e Gatshme

6 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:05 ,

Penthaus kopleksi swiss-buildings

Numri i dhomave: 4
Sot 08:57 ,

Banesa 124 m2 swisbuildings

Numri i dhomave: 3
Sot 08:56 ,

Banesa 140 m2 fluidi construction

Numri i dhomave: 3
Sot 08:51 ,

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:50 ,

Banesa 123m2 Globi construction

Numri i dhomave: 3
Sot 08:49 ,

Banesa 134 m2

Numri i dhomave: 4
Sot 08:43 ,

Banesa 142 m2

Numri i dhomave: 4
Sot 08:40 ,

Banesa 93.9 m2

Numri i dhomave: 4
Në fillim