Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prevalle | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Shtëpi

Prizren , 20
Ferizaj , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Prevalle ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Prevalle Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:28 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia në Sredske

2 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Mar 18:35 Shtëpi , Prizren

Prevalle

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Mar 18:12 Shtëpi , Prizren

Prevalle

55 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Korr 09:05 Shtëpi , Prizren

Prevalle

Numri i dhomave: 3
02 Mar 17:57 Shtëpi , Prizren

Prevalle

Numri i dhomave: 2
16 Jan 13:37 Shtëpi , Prizren

Villa në shitje

Numri i dhomave: 3
03 Korr 21:19 Shtëpi , Prizren

Lokal me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
15 Maj 20:56 Shtëpi , Ferizaj

Leshohet villa me qera ne Prevalle

Numri i dhomave: 4
16 Nën 23:30 Shtëpi , Prizren

Jepet villa me qera ne Prevalle

Numri i dhomave: 4
20 Korr 22:07 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne Prevallë

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Qer 18:49 Shtëpi , Prizren

SHITET "VIKENDICA"MBI REQAN ME 6 ARI

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
11 Pri 17:44 Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepia ne Prevalle

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
29 Gush 22:02 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia ne sredske

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
30 Pri 08:36 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne prevalle

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Pri 14:03 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne Prevalle

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Pri 09:01 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne Prevalle

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Jan 20:35 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne prevalle

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Jan 07:18 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne Prevalle

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Jan 18:15 Shtëpi , Prizren

Shitet vikendica ne Prevalle

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Gush 20:24 Shtëpi , Prizren

Shitet shtëpia në Prevallë

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Gush 19:55 Shtëpi , Prizren

Shitet shtëpia në Prevallë

650 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Prevalle | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione