Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kujdes dhe Pastrim Oferta punë (punesim) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Oferta punë (punesim) | Punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:02 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Kerkoj nje pastruse

Dje 05:52 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

pastruse

28 Gush 02:31 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Per banesa

16 Gush 14:33 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofroje pune!

20 Qer 20:34 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ndihmese dhe kujdestare

16 Qer 11:01 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

OFROHET

15 Qer 21:13 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrojme pune

14 Qer 08:22 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

09 Qer 19:58 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

09 Qer 19:37 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Kujdestare dhe ndihmese

05 Qer 12:03 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

19 Maj 13:10 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Mirembajtese

11 Pri 16:59 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Shtepiake

21 Mar 15:58 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

pastruse

19 Mar 18:28 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

URGJENT

15 Mar 17:19 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

pastruse

15 Mar 17:13 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofroj punë

27 Shk 22:23 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Auto Larje

22 Shk 11:12 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Agjente

06 Shk 12:15 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofroj punë

12 Jan 12:37 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofroj punë

09 Jan 17:15 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Pastruese

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Oferta punë (punesim) | Punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione