Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe shit Prodhime Bujqësore dhe Bimë me Shumicë


Gjej shpallje për shitje dhe blerje të produkteve bujqësore dhe bimore në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje me shumicë të produkteve bujqësore dhe bimore dhe gjej tlyn, detelina, rasad për dredhëza, grur, misër, tërshërë, fidane, boronica, dru, sanë, huj për domate, majdanz, fidane për mjedra, gajbe plastike, ushqim për kafshë dhe lule të ndryshme.Sot 14:11 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shtime

Shes lajthi

5 EUR

Sot 10:54 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Shes gajbe

14 Qer 21:28 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Besianë

Shitet Gruri

13 Qer 22:30 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Vishnje ( Marella )

2 EUR

10 Qer 20:26 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Skenderaj

Shiten Arrat

19 Maj 20:31 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Gajbe per peme

19 Maj 20:30 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Gajbe

05 Maj 12:30 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Ferizaj

Shes misrin

05 Maj 12:28 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Shtime

Shes misrin

05 Maj 12:25 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Lipjan

Shes misrin

03 Pri 21:48 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Gjilan

Ilaq per majasil edhe kimzi

02 Pri 14:41 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Gjilan

Limon

1 EUR

02 Pri 05:39 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prizren

Pisha te buta qe bejne stika dhe palma

3 EUR

30 Mar 21:10 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Dru Bungu

1 EUR

23 Mar 11:18 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Dardanë

Shiten Smarkt

22 Mar 20:08 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Ferizaj

Shiten Limonat me frute

100 EUR Price Reduced

19 Mar 23:39 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Dardanë

Shitet Smaragd

6 EUR

15 Mar 20:37 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Drenas

Duj sanes

13 Mar 17:04 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Rasad te mazidollave

10 Mar 01:32 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Dardanë

Rasad te mazidollave

06 Mar 03:44 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Klinë

Grure

13 EUR

05 Mar 18:32 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Therandë

Sanë në shitje

2 EUR

28 Shk 09:26 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

27 Shk 19:48 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Burim

Fidane të mjedrrës

123 EUR

27 Shk 19:48 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Ferizaj

Fidane të mjedrrave

123 EUR

27 Shk 19:45 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Fushë Kosovë

Fidane të mjedrrave

123 EUR

27 Shk 19:43 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

27 Shk 19:41 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Lipjan

Fidane të mjedrrave

123 EUR

27 Shk 19:35 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Fidane të mjedrrave

123 EUR

25 Shk 15:46 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Prishtinë

Fidane fiqi

5 EUR

19 Shk 15:33 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Gjilan

Grur

11 EUR


Jeni duke kërkuar për blerje të prodhimeve bujqësore dhe bimore me shumicë? MerrJep.com iu ofron mundësi të bleni prodhime ushqimore me shumicë. Filtroni shpalljet apo shënoni në kutinë e kërkimit prodhimet bujqësore apo bimore të cilat i kërkoni dhe gjeni ato me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Prodhime bujqësore dhe bimore me shumicë në shitje


Eksploro gamën e gjerë të prodhimeve bujqësore dhe bimore me shumicë që MerrJep.com ofron. Gjej prodhime bujqësore dhe bimore të ndryshme me shumicë filluar si tlyn, detelina, rasad për dredhëza, grur, misër, tërshërë, fidane, boronica, dru, sanë, huj për domate, majdanz, fidane për mjedra, gajbe plastike, ushqim për kafshë dhe lule të ndryshme me çmimet më të volitshme në tregun e bujqësisë.


Shit prodhime bujqësore dhe bimore në MerrJep.comNëse keni prodhime bujqësore dhe bimore me shumicë për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për prodhimet që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.280 shpalljeve për shitje-blerje të prodhimeve bujqësore dhe bimore me shumicë në gjithë Kosovën.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione