Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

llaptop - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe llaptop , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje Drenas , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj llaptop Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Tet 19:51 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop

220 EUR

15 Pri 10:07 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Drenas

Lenovo T460s

230 EUR

13 Jan 12:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

GAMING PC *URGJENT

310 EUR Price Reduced

09 Jan 22:05 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

GAMING PC (ZBRITJE)

420 EUR Price Reduced

26 Sht 00:56 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop

250 EUR

26 Sht 00:51 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Hp workstation Laptop  ·  Drenas

llaptop hp

250 EUR

26 Sht 00:51 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Hp workstation Laptop  ·  Drenas

llaptop hp

250 EUR

08 Qer 15:35 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Drenas

Llaptop Dell latitude 5320 intel core Vpro i5 2022

1 000 EUR

03 Dhj 17:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

shes llaptop

150 EUR

25 Jan 21:21 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet llaptop compaq

95 EUR

25 Jan 21:12 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Drenas

Llaptop compaq

90 EUR

19 Nën 22:03 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

kerkoj

09 Tet 17:19 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

llaptop

229 EUR

02 Sht 22:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Drenas

Dell inspiron i7

23 Qer 16:47 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook 8470p  ·  Drenas

Llaptopin HP

175 EUR

30 Mar 01:00 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Drenas

Llaptop

150 EUR

07 Shk 18:12 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop

155 EUR

06 Jan 19:27 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop HP

250 EUR

04 Nën 23:17 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

llaptop

01 Nën 14:33 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Gateway  ·  Drenas

llaptop

150 EUR

23 Korr 23:00 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Laptopi HP I5 core

180 EUR

15 Mar 20:34 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

llaptop

23 Jan 19:40 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop HP

70 EUR

01 Jan 13:29 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

laptop hp core I7 Elitebook 8540p urgjent

200 EUR Price Reduced

29 Korr 02:19 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Laptop Asus

70 EUR

06 Mar 18:00 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Drenas

Laptop HP

250 EUR Price Reduced

15 Maj 19:29 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  np 350e  ·  Drenas

Shitet llaptop samsung

200 EUR

02 Maj 18:59 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Drenas

Llaptop Toshiba I7 -8GB RAM

450 EUR

27 Pri 13:56 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Kompjuter

80 EUR

27 Mar 18:57 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet llaptop compaq

50 EUR

27 Dhj 14:34 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop Asus

650 EUR

20 Dhj 18:44 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Drenas

llaptopt asus

850 EUR

17 Dhj 09:36 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop Hp core i5

320 EUR

29 Nën 20:19 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop hp

29 Maj 16:43 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Llaptop i5

490 EUR

26 Dhj 18:14 Lap Top/Notebook  ·  Drenas

Llaptop

150 EUR

27 Nën 14:53 Lap Top/Notebook  ·  Drenas

Dell Inspiron

290 EUR

28 Tet 15:15 Lap Top/Notebook  ·  Drenas

Llaptop MacBook (me sistem Windows)

200 EUR

30 Gush 14:17 Lap Top/Notebook  ·  Drenas

Llaptop hp edhe acer. URGJENT

150 EUR

20 Shk 20:54 Tableta  ·  Drenas

Laptop asus

17 Shk 20:10 Lap Top/Notebook  ·  Drenas

Llaptop TOSHIBA SATELLITE

210 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj llaptop | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione