Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

neptun - Lap Top/Notebook Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe neptun,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj neptun Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Gush 14:07 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Ne shitje

600 EUR

10 Gush 13:12 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Macbook air 2017 13-inch

350 EUR

04 Gush 05:58 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop ne shitje!

550 EUR

04 Gush 05:58 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop ne shitje!

550 EUR

28 Maj 15:19 Lap Top/Notebook , Gjilan

Shes llaptopin

330 EUR

13 Maj 22:00 Lap Top/Notebook , Prizren

Llaptop Dell i5

190 EUR Price Reduced

09 Maj 17:02 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Shitet laptopi urgjent

270 EUR

23 Shk 11:32 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 13,3” M1

950 EUR

07 Nën 16:59 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro M1 Max

3 000 EUR

12 Sht 16:55 Lap Top/Notebook , Lipjan

Laptop Dell 297GB

250 EUR

30 Qer 13:01 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shitet Laptop

270 EUR

26 Qer 04:11 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Hp Pavilion Laptop

740 EUR

04 Sht 11:08 Lap Top/Notebook , Pejë

Laptop Lenovo

230 EUR Price Reduced

22 Jan 18:44 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Hp

100 EUR

28 Pri 14:01 Lap Top/Notebook , Prishtinë

llaptop

170 EUR

21 Tet 14:47 Lap Top/Notebook , Prishtinë

shitet llaptopi

65 EUR

20 Tet 11:33 Lap Top/Notebook , Prishtinë

llaptopi super i rujtun HP

110 EUR

10 Maj 18:12 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop HP

190 EUR

10 Mar 12:54 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Llaptop hp 256 GB 1 muaj i perdorur

190 EUR

08 Jan 18:25 Lap Top/Notebook , Prishtinë

SHITET LAPTOP HP

235 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj neptun | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione