Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pc i9 - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pc i9 , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pc i9 Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:36 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

SHITET BISNESI GAMING PC (30 Pc Komplet)

44 000 EUR

16 Maj 10:43 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet PC Lian-Li RTX 3090 24GB

2 200 EUR

15 Maj 11:25 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Pejë

Gaming i5-12gen-RTX3060TI-16gb-1TB

820 EUR Price Reduced

15 Maj 00:05 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Gaming Pc i9 , Monitor Alienware 240hz , Karrige Gaming

800 EUR Price Reduced

13 Maj 20:14 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

Pc gaming

950 EUR

20 Pri 23:36 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Shitet gaming PC

1 050 EUR

20 Pri 17:05 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming Pc i7 14700KF RTX 3080

1 600 EUR

06 Pri 12:36 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Shitet Gaming Pc

2 100 EUR

21 Mar 05:59 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Kompjuter Gaming

1 200 EUR

17 Mar 00:37 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet PC

1 700 EUR

06 Mar 10:55 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

PC GAMING GIGABYTE RTX 2070 SUPER GAMING 8GB

550 EUR Price Reduced

14 Shk 18:30 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Ferizaj

Lenovo i7/17.3" FHD/ 500 SSD/ 16 Ram/ 2 GB Grafik

460 EUR

09 Shk 15:40 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Pc Komplet Gaming Shum I Mire

1 EUR

31 Jan 17:55 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

pc gaming i9 10850k cpu , 3070 8gb gpu

1 000 EUR

13 Dhj 20:14 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

Pc Gaming

1 100 EUR

06 Dhj 04:50 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Pc gaming i9 3070

04 Dhj 02:10 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prizren

Pc Gaming

1 500 EUR

30 Nën 20:15 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC , Professional PC

1 800 EUR Price Reduced

23 Nën 11:56 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC Gaming

1 350 EUR

20 Nën 00:30 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Ferizaj

Shitet Pc 16gb ram GTX 1060

230 EUR

18 Nën 17:24 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet pc komplet

2 450 EUR

18 Nën 15:11 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

shitet gaming pc

1 800 EUR

17 Nën 18:17 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC gaming

1 350 EUR

17 Nën 12:59 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Shitet Gaming Pc i9 9900kf 2070super

790 EUR

13 Nën 11:07 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i5 2019 Touchbar

730 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pc i9 | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione