Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kos - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kos , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kos Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 20:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Ferizaj

Toshiba Satellite

80 EUR Price Reduced

14 Mar 01:50 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Ferizaj

Procesora i5-4590

25 EUR

09 Mar 03:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 13" Retina 2013 Corei5/8/256 GB SSD

244 EUR Price Reduced

16 Nën 06:44 Konzolatë për lojëra  ·  Prishtinë

Blej gameboy

22 Sht 09:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

MSI RTX 3060ti Gaming Trio x

280 EUR Price Reduced

22 Sht 09:43 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Monitor Gaming 24inch 165hz

140 EUR

22 Sht 09:43 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Shitet gaming PC i9 9900kf 3060ti

750 EUR

20 Pri 09:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 17” Core i7

180 EUR

19 Pri 13:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 13" Retina Core i5 / 8GB / 128 GB SSD

280 EUR

19 Pri 13:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 15" Core i7/16GB RAM/ 256 GB SSD

290 EUR

19 Pri 13:40 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 15" Retina MID 2015 Core i7

399 EUR

30 Mar 02:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Prishtinë

SUPER GAMING PC

1 700 EUR

05 Shk 14:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

Shes Iphone 11 pro max gold CE

330 EUR

24 Tet 01:13 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Shiten Kofet 10 kg

31 Maj 11:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Ferizaj

Shitet Iphone Xs i ri me paket

310 EUR

09 Dhj 13:38 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Ferizaj

150

150 EUR

06 Maj 11:48 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prizren

Shitet Xiaomi Mi 8 Lite

80 EUR

24 Mar 16:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Prishtinë

Iphone SE 2020 64gb

350 EUR Price Reduced

24 Mar 13:14 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS2  ·  Malishevë

Shiten CD lojërat PlayStation 2

35 EUR

30 Qer 13:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s8

120 EUR

17 Jan 17:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prishtinë

iPhone 5s

12 Sht 00:51 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Gjilan

Mobile LG G6

200 EUR

05 Dhj 10:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Shtime

Samsung galaxy v plus

80 EUR

04 Dhj 21:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Shtime

Samsung baj ndrrim

100 EUR

04 Dhj 20:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Core Plus  ·  Shtime

Samsung ndrrim I mundshem

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kos | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione