Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SAMSUNG e | Prizren | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 836
Samsung , 8
Huawei , 6
HTC , 3
LG , 3
Sony , 3
Nokia , 2
Acer , 1
Mobile , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SAMSUNG e,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj SAMSUNG e Të gjitha | Telefona celular | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 17:31 Telefona celular , Prizren

Airpods Pro 5 Plus

23 EUR

15 Mar 17:31 Telefona celular , Prizren

Airpods Generation 2 pako hermetike

25 EUR

15 Mar 17:29 Telefona celular , Prizren

Airpods Generation 3

25 EUR

08 Mar 13:58 Telefona celular , Prizren

U shit flm

50 EUR Price Reduced

27 Shk 04:38 Telefona celular , Prizren

Samsung s21 256 gb

450 EUR

20 Shk 13:22 Telefona celular , Prizren

Xioami Mi 11i 5g

09 Shk 01:32 Telefona celular , Prizren

Samsung s10 e 128/6

135 EUR

01 Shk 23:02 Telefona celular , Prizren

Samsung A50S

110 EUR

04 Jan 13:35 Telefona celular , Prizren

Samsung note 1

25 EUR Price Reduced

25 Dhj 06:05 Telefona celular , Prizren

SAMSUNG J4+

30 EUR

09 Dhj 18:32 Telefona celular , Prizren

Shes samaung s10

80 EUR Price Reduced

11 Tet 23:37 Telefona celular , Prizren

Shite telefoni

160 EUR

25 Sht 10:17 Telefona celular , Prizren

Samsung J5 Pro

50 EUR

24 Sht 16:42 Telefona celular , Prizren

samsung a32

180 EUR

05 Sht 23:52 Telefona celular , Prizren

Shitet samsung s7

55 EUR

02 Sht 20:37 Telefona celular , Prizren

Oneplus 6T 8/128GB

180 EUR Price Reduced

23 Gush 16:33 Telefona celular , Prizren

Shes Samsung M21 ne gjendje perfekte

200 EUR

10 Gush 12:40 Telefona celular , Prizren

Samsung s22plus pako e mbylur i ri

788 EUR

03 Gush 09:29 Telefona celular , Prizren

Samsung

120 EUR

26 Korr 19:46 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy s22+

870 EUR

15 Korr 18:57 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy note 9

150 EUR

04 Korr 01:52 Telefona celular , Prizren

Samsung galaxy A32 5g

200 EUR

07 Qer 22:57 Telefona celular , Prizren

Galaxy z flip

27 Maj 09:46 Telefona celular , Prizren

GLASS PRIVACY ME MONTIM

4 EUR

03 Maj 16:03 Telefona celular , Prizren

Shes

90 EUR

27 Pri 10:29 Telefona celular , Prizren

Shes

100 EUR

16 Pri 08:18 Telefona celular , Prizren

Shes

120 EUR

15 Pri 17:06 Telefona celular , Prizren

Shes

115 EUR

14 Pri 23:13 Telefona celular , Prizren

Shes

12 Pri 17:33 Telefona celular , Prizren

Shes

12 Pri 17:31 Telefona celular , Prizren

Samsung A20e

115 EUR

02 Pri 02:09 Telefona celular , Prizren

Samsung Galaxy A22

190 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SAMSUNG e | Të gjitha | Telefona celular | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione