Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Asus - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Asus , 67
Samsung , 23
Sony , 3
Acer , 2
Nokia , 2
ASUS , 2
Samsung , 2
Alcatel , 1
Dell , 1
HP , 1
Huawei , 1
Lenovo , 1
Asus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Asus,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Asus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 00:05 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

28 Gush 01:10 Telefona celular , Prishtinë

Asus ZenFone 9

399 EUR

07 Gush 08:33 Telefona celular , Gjilan

Shiter mausi asus gaming

20 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

29 Qer 17:52 Telefona celular , Prishtinë

Asus Rog 5s

400 EUR Price Reduced

17 Qer 18:40 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

14 Maj 21:54 Telefona celular , Prishtinë

ASUS ROG PHONE 5

500 EUR

15 Jan 10:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

samsung

120 EUR

04 Jan 22:14 Telefona celular , Prishtinë

Asus Rog 5s 12/256GB

599 EUR

14 Sht 13:57 Telefona celular , Prizren

OnePlus 6T

160 EUR

02 Sht 20:37 Telefona celular , Prizren

Oneplus 6T 8/128GB

180 EUR Price Reduced

16 Maj 12:24 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Pro ��������

949 EUR

04 Maj 15:54 Telefona celular , Prizren

Tablet asus

70 EUR

13 Mar 11:33 Telefona celular , Pejë

Asus Zenfone 2

35 EUR

10 Shk 09:03 Telefona celular , Prishtinë

��Iphone 7 128gb nga Zvicrra

75 EUR

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

�� Samsung Galaxy A02 ��

90 EUR

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P8 ��

30 EUR

29 Jan 01:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 nga Zvicrra 128gb��

115 EUR

28 Jan 19:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A02 32GB ����

95 EUR

28 Jan 19:32 Telefona celular , Prishtinë

Nokia 7.1 Android One 64GB ����

80 EUR

24 Jan 13:55 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet Asus rog 5

350 EUR

27 Dhj 12:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21Ultra 5G 16/512

3 EUR

27 Dhj 12:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S21 5G ��������

3 EUR

21 Dhj 07:44 Telefona celular , Prishtinë

�� Samsung Galaxy Grand Prime ��

55 EUR

15 Dhj 00:38 Telefona celular , Ferizaj

Shitet samsung a40

100 EUR

26 Gush 22:03 Telefona celular , Prishtinë

��Samsung Galaxy J4+��

80 EUR

23 Gush 09:27 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 7 Plus

340 EUR

27 Qer 19:25 Telefona celular , Ferizaj

Tablet ASUS

120 EUR

12 Qer 12:44 Telefona celular , Fushë Kosovë

SAMSUNG GALAXY J4+

80 EUR

06 Maj 11:48 Telefona celular , Prizren

Shitet Xiaomi Mi 8 Lite

80 EUR

23 Pri 16:03 Telefona celular , Kastriot

Asus chromebook

750 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Asus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • asus në kategorinë Elektronika
  • Asus në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • asus në kategorinë Elektronika
  • asus në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • asus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Asus në kategorinë Lap Top/Notebook | Markë tjetër
  • Asus në kategorinë Shtëpi
  • asus në kategorinë Pajisje Audio
  • Asus në kategorinë Telefona celular | Asus
  • asus në kategorinë Banesa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione