Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nexus 7 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Asus , 4
LG , 4
Samsung , 3
Huawei , 2
Nokia , 1
Sony , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nexus 7,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nexus 7 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Jan 13:13 Telefona celular , Klinë

7 Nokia

15 EUR

23 Gush 09:27 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 7 Plus

340 EUR

12 Qer 09:03 Telefona celular , Prishtinë

NEXUS 7 + BLUETOOTH KEYBOARD + ME KUTIA

79 EUR

01 Maj 17:34 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 5s i zi

70 EUR

22 Shk 14:12 Telefona celular , Shtime

Samsung galaxy note3

99 EUR

30 Gush 02:02 Telefona celular , Prishtinë

Telefon Wiko

35 EUR Price Reduced

21 Mar 13:59 Telefona celular , Prishtinë

samsung s6

20 Korr 01:09 Telefona celular , Fushë Kosovë

sony xperia z5 gold

300 EUR

29 Qer 01:09 Telefona celular , Fushë Kosovë

lg v10

350 EUR

02 Maj 10:52 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5X

195 EUR

12 Pri 19:54 Telefona celular , Fushë Kosovë

lg v10 shum special

350 EUR

03 Pri 10:01 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 7

90 EUR

14 Dhj 20:44 Telefona celular , Rahovec

Tablet Nexus 7 32GB

150 EUR

25 Nën 05:35 Telefona celular , Pejë

Google Nexus 6P

450 EUR

14 Tet 04:17 Telefona celular , Prishtinë

Asus Nexus 7

05 Jan 15:32 Telefona celular , Ferizaj

Nexus 7 Tablet

70 EUR

22 Nën 23:10 Telefona celular , Prishtinë

LG Nexus 5

200 EUR

25 Pri 13:57 Telefona celular , Besianë

Ushit NOTE 4

460 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nexus 7 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Nexus 7 në kategorinë Elektronika
  • Nexus 7 në kategorinë Telefona celular
  • Nexus 7 30 gb në kategorinë Elektronika
  • Nexus 7 në kategorinë Telefona celular | Asus | Google Nexus 7
  • Nexus 7 tablet në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Nexus 7 në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Nexus 7 në kategorinë Telefona celular

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione