Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Note 10 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Note 10 , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Note 10 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 17:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Samsung Galaxy Note 10 5g

200 EUR

02 Pri 02:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

SAMSUNG NOTE 10 PLUS ME 256GB 12GB RAM ME GARANCJON

299 EUR

23 Mar 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Gjilan

Samung note 10 lite

140 EUR

15 Mar 18:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Ferizaj

Samung note 10 lite

180 EUR

12 Mar 22:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Ferizaj

Samung note 10 lite

180 EUR

08 Mar 21:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Ferizaj

Samung note 10 lite

180 EUR

08 Mar 19:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Samung note 10 lite

180 EUR

06 Mar 19:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Galaxy Note 10+

220 EUR

04 Mar 08:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Vushtrri

samsunga per pjes

330 EUR

15 Shk 18:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet xiamo redmi note 10

110 EUR

21 Jan 23:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Mitrovicë

Samsung galaxy Note 10+

250 EUR

20 Jan 20:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Gjilan

Samsung galaxy note 10

220 EUR

29 Dhj 15:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Ferizaj

Samsung Galaxy Note 10

200 EUR

28 Dhj 15:51 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

telefoni ne shitje

180 EUR

22 Dhj 20:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

SHITET Samsung Galaxy Note 10 plus

240 EUR

20 Dhj 18:18 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Xiaomi note 10 Pro 128/8 Ram sikur i Ri

149 EUR

06 Dhj 04:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Gjilan

Samsung note 10 shitet

290 EUR

24 Nën 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Besianë

kerkoj note 10+

07 Nën 19:36 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Xiaomi Note 10 pro 128/8 ram sikur i ri

160 EUR

26 Tet 19:11 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Xiaomi note 10 pro 128/8 ram sikur i Ri

155 EUR

16 Tet 00:41 Telefona celular  ·  Gjilan

Blej telefon me defekt

02 Tet 00:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Prishtinë

Galaxy Note 10

175 EUR

01 Tet 14:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Shitet samsung note 10+ 256gb 12 ram

220 EUR

28 Sht 11:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Samsung note10+ 256gb 12 ram

280 EUR

28 Sht 09:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Samsung note 10+

280 EUR

12 Sht 20:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Prishtinë

Shes samsung note 10

250 EUR

12 Sht 13:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Gjilan

Samsun note 10+

230 EUR

04 Sht 11:48 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prizren

U shittt

310 EUR

Shitësit të Besuar
31 Gush 19:00 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Redmi note 10 5G

65 EUR Price Reduced

26 Gush 21:07 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prizren

Note 10 plus 12/256

310 EUR

Shitësit të Besuar
31 Korr 19:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Therandë

samsung note 10 256 gb

280 EUR

31 Korr 19:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Therandë

note 10 256 GB

280 EUR

18 Korr 12:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Mitrovicë

Shitet samsung note 10 plus

265 EUR

17 Korr 17:43 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

Xiaomi Mi note 10 lite

110 EUR

17 Korr 09:18 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U SHITTTT

100 EUR

12 Korr 16:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Shitet samsung note 10+

280 EUR

12 Korr 08:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Shitet teli

280 EUR

07 Korr 00:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Vushtrri

Shitet samsung note 10 plus

285 EUR

03 Korr 17:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Malishevë

Samsung note 10 plus

320 EUR

03 Korr 07:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Malishevë

Samsung note 10 plus

3 EUR

01 Korr 16:04 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Ferizaj

Shitet Xiaomi Redmi Note 10

30 Qer 02:26 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

Shes Mi note 10 lite

180 EUR

29 Maj 19:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

Samsung Note 10+

260 EUR

23 Maj 23:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Gjilan

Kerkoj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Note 10 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione