One plus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 10
HTC , 9
LG , 2
Alcatel , 1
Nokia , 1
Sony , 1
10 Tet 16:55 ,

One Plus 8 Pro

1 EUR

07 Nën 17:44 ,

Shitet one plus

300 EUR

07 Nën 17:44 ,

One plus i ri

300 EUR

30 Jan 10:25 ,

ONE PLUS 5T

530 EURNë fillim