Oneplus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 4
Acer , 1
Huawei , 1
i-mate , 1
Sony , 1
24 Dhj 23:27 ,

OnePlus 7T

375 EUR

19 Dhj 22:18 ,

OnePlus 8 Pro

580 EUR

28 Gush 19:56 ,

ONEPLUS 8 PRO

800 EURNë fillim