Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oneplus - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 98
Huawei , 19
Apple , 6
Google , 5
O2 , 2
Sony , 2
Acer , 1
Asus , 1
i-mate , 1
LG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oneplus,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Oneplus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:05 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

28 Sht 23:52 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi 13Ultra 16Ram 512GB

9 EUR

23 Sht 12:53 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 5 - 8/128 GB

225 EUR Price Reduced

21 Sht 12:14 Telefona celular , Fushë Kosovë

OnePlus 10 Pro

400 EUR

17 Sht 05:31 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 8T

200 EUR

15 Sht 14:07 Telefona celular , Prishtinë

Oneplus 6t

140 EUR

14 Sht 12:10 Telefona celular , Prishtinë

oneplus 8 OKAZION

170 EUR Price Reduced

28 Gush 01:10 Telefona celular , Prishtinë

Asus ZenFone 9

399 EUR

22 Gush 20:09 Telefona celular , Pejë

Oneplus 64/6

105 EUR

11 Gush 13:08 Telefona celular , Prishtinë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

09 Gush 23:04 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P30 PRO 8/256GB

250 EUR

09 Gush 11:38 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 9 Pro 12/256GB

370 EUR

08 Gush 07:29 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 9 Pro 12/256GB

1 EUR

05 Gush 22:40 Telefona celular , Pejë

OnePlus 5T

130 EUR

05 Gush 12:42 Telefona celular , Prishtinë

Vivo X90 Pro Plus 12/512GB

1 EUR

01 Gush 09:25 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 9 Pro

349 EUR

30 Korr 00:21 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 11 16Ram 256GB

679 EUR

26 Korr 13:37 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S23 Ultra 12/512GB

849 EUR

21 Korr 18:29 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Mate 50 Pro

599 EUR

17 Korr 12:28 Telefona celular , Gjilan

IPHONE 13 PRO 256GB DUOS

665 EUR

16 Korr 21:05 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13Promax 128GB CE

799 EUR

30 Qer 19:25 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P60 PRO

1 EUR

19 Qer 04:31 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Mate 50 Pro

720 EUR Price Reduced

18 Qer 16:02 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 7Pro 12/128GB

430 EUR

18 Qer 11:33 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 14Promax 128GB

1 070 EUR

17 Qer 18:40 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

15 Qer 02:40 Telefona celular , Prishtinë

Oppo Find X6 Pro 16Ram/512GB

1 EUR

12 Qer 22:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S22Ultra 12/256GB

650 EUR

07 Qer 23:14 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi 12t Pro 8/256GB

420 EUR

07 Qer 15:27 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi 12T Pro 8/256

430 EUR

06 Qer 12:09 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P50 Pocket 8/256GB

550 EUR

01 Qer 13:19 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S22 CE

399 EUR

01 Qer 13:15 Telefona celular , Prishtinë

VIVO DHE REALME

250 EUR

28 Maj 09:34 Telefona celular , Prishtinë

Oneplus nord 2 ce 5g

310 EUR

24 Maj 10:12 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 14 Promax 256GB

1 EUR

22 Maj 15:01 Telefona celular , Prishtinë

Google Pixel 5

3 EUR

16 Maj 12:03 Telefona celular , Prishtinë

Vivo X60 Pro 12/256GB

370 EUR

16 Maj 00:17 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Mate 50 Pro

850 EUR

15 Maj 23:42 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S23 Ultra 12/256GB

910 EUR

07 Maj 13:53 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Promax 256Gb CE

820 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oneplus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Motorola
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Sony
  • OnePLUS në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Markë tjetër
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Sony
  • oneplus në kategorinë Patundshmëri
  • oneplus në kategorinë Biznes dhe punë
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Google

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione